OBC PONOVNO ZAPOŠLJAVA: TRAŽIMO ADMINISTRATORA/ICU

OBC PONOVNO ZAPOŠLJAVA: tražimo administratora/icu

Outward Bound /
26/09/2023 /
 • Novosti
  /

Outward Bound Hrvatska ponovno traži pojačanje – prijavi se i podrži našu rastuću ekipu! U potrazi smo za administratorom/icom (m/ž/n) koji će biti odgovoran za učinkovito upravljanje administrativnim zadacima u našoj udruzi.

Što ćeš raditi kao administrator/ica u OBC-u?

Kao administrator/ica u Hrvatskoj školi Outward Bound (OBC), tvoj posao će biti temeljni stup u održavanju operativne glatkoće naše udruge. Bit ćeš odgovoran/a za raznovrsne administrativne zadatke koji će te potaknuti na kreativnost i inicijativu.

Tvoje odgovornosti obuhvaćaju:

 • Pružanje opće administrativne podrške u svakodnevnim poslovnim aktivnostima.
 • Održavanje i ažuriranje arhiva, dokumentacije te vođenje potrebnih evidencija.
 • Popunjavanje podataka u Excel tablice i unošenje podataka u online platforme.
 • Pomoć u pripremi i dostavi dokumenata.
 • Sudjelovanje na sastancima cijelog tima.
 • Suradnja s drugim članovima tima kako bi se osigurala operativna učinkovitost.

Osim toga, tvoj posao će biti ključan za održavanje efikasne komunikacije s ostatkom tima i podršku u upravljanju projektima. Tražimo osobu s izvanrednim organizacijskim vještinama i sposobnošću upravljanja prioritetima. U dinamičnom okruženju OBC-a, kreativnost, inicijativa i timski duh bit će tvoji saveznici u uspješnom obavljanju ovog posla, zajedno sa sposobnošću usmene i pisane komunikacije na hrvatskom i engleskom jeziku.

Tvoj rad kao administratora/ice u OBC-u pružit će ti priliku da postaneš ključni dio našeg tima i doprineseš našem cilju pružanja inovativnog obrazovanja u prirodi mladima, posebno onima s manje mogućnosti.

Blisko ćeš surađivati sa svim ostali članovima tima, u početku kroz probni rad na pola radnog vremena u periodu od 3 mjeseca, a nakon toga možeš dobiti ugovor na puno radno vrijeme.

Imat ćeš se priliku stručno usavršavati putem brojnih domaćih i međunarodnih edukacija, radionica i treninga koje organiziramo ili u kojima smo partneri. 

Koga tražimo?

Tražimo osobu koja je spremna zaroniti u svijet administracije i organizacije. Osobu koja će se brinuti o svakodnevnim poslovnim zadacima, održavati urednost u arhivima, i donositi kreativne ideje za unapređenje naše udruge.

U ovom poslu bitne su nam sljedeće karakteristike:

 • Poželjno je barem 1 godina rada na istim ili sličnim poslovima
 • IT pismenost – korištenje paketa MS Office i sličnih sustava
 • marljivost i preciznost, sposobnost utvrđivanja prioriteta i samostalan rad
 • napredna razina engleskog jezika u govoru i pismu
 • poželjno – aktivni vozač B kategorije
 • poželjno – iskustvo u korištenju CRM/CMS-a, Canve ili sličnih sustava

Ovaj posao vrlo je dinamičan pa je svakako prednost da dobro radiš pod pritiskom i efikasno upravljaš vremenom. Očekujemo od tebe inicijativu i spremnost na pronalaženje inovativnih rješenja.

Mi smo organizacija koja teži izvrsnosti i postavljanju visokih standarda u sektoru outdoor edukacije, što podrazumijeva neprestano učenje, inovativnost i optimizaciju radnih procesa u svim našim odjelima.

Prijava

Natječaj je gotov!

Sviđa vam se? Podijelite s prijateljima!

Odgovori